قوانین

قوانین و مقررات سایت کودک تایم

از کلیه کاربران خواهشمندیم که قوانین و مقررات به دقت مطالعه و اجرا نمایند.

سیاست های حفظ حریم شخصی

برای مجموعه  سایت کودک تایم حفظ حریم خصوصی کاربران از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. این مجموعه هیچ یک از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی کند، همچنین تمامی اطلاعات کاربران نزد سایت آگهی تایم محفوظ بوده و به هیچ وجه توسط دیگران در دسترس نخواهد بود. بنابراین با خیال آسوده می توانید اطلاعات پروفایل و کاربری خود را تکمیل نمایید تا در زمان های مورد نیاز امکان اطلاع رسانی و دسترسی به شما وجود داشته باشد.

قوانین کلی

 1. جهت استفاده کامل از سایت کودک تایم باید با مطالعه قوانین و مقررات عضو این سایت شوید.
 2. استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه ایرانی اسلامی غیرمجاز بوده و به کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد. در صورت هرگونه تکرار، دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
 3. از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف پرهیز نمایید. درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی کاربری معلق خواهد شد. برای استفاده از فرصت های تبلیغاتی می توانید به بخش تماس با ما مراجعه  نمایید.
 4. در امضای خود از قرار دادن حرف های رکیک ، تبلیغات ، لینک سایت های دیگر ، مطالب خارج از عرف و توهین به دیگران اکیدا خودداری کنید.
 5. هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان و مدیران سایت کودک تایم  و يا تفکر حاکم بر اين سایت نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده می باشد.
 6. استفاده از نام هایی که به صورت عمدی یا سهوی مشابه نام مدیران یا ادمین های  سایت کودک تایم  باشد به خاطر جلوگیری از گمراه شدن کاربران مجاز نمی باشد.
 7. برای نام کاربری و نام مستعار خود از کلمات رکیک و خلاف عرف پرهیز نمایید.
 8. هر کاربر تنها حق داشتن یک اکانت را دارد و در صورت سو استفاده و ایجاد چند نام کاربری ، تمامی اکانت های تشخیص داده شده توسط مدیریت مسدود خواهد شد.
 9. احترام به کاربران و مدیران سایت کودک تایم، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند تبادل نظر سایت کودک تایم است.
 10. سایت کودک تایم با توجه به دارای  بخش آگهی ، فروشگاه و همچنین بخش تخفیفات می باشد، از این رو اگر قصد خرید و فروش محصول یا خدماتی را دارید تمامی جوانب را بسنجید زیرا مجموعه کودک تایم مسئولیتی در قبال کلاهبرداری و یا مشکلات پیرامون خرید و فروش کاربران را عهده دار نیست.
 11. جهت استفاده بهتر و کامل از خدمات و همچنین ایجاد ارتباط سریعتر با کاربران پیشنهاد می کنیم پروفایل کاربری خود را تکمیل نمایید.
 12. تاپیک ها یا پست هایی که به دستور مراجع قضایی مشکل داشته باشند بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.

قوانین ایجاد سوال و تجربه کاربری در بخش کلینیک

 1. داشتن ۱۵ سال سن و برخورداری از سلامت کامل عقلی نیاز است .
 2. سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و حفظ حریم های دینی اسلامی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.
 3. محتوای ارائه شده صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران در نظر گرفته شده است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد
 4. مشکل جسمی و یا روانی هر فرد مختص و با توجه به شرایط خود او در نظر گرفته می شود. لذا از بردن نام و توصیه متخصص در متن سوال و یا پیشنهاد آن در بخش تبادل تجربه کلینیک به سایر مراجعین خودداری نمایید.
 5. به دلیل این که تجویز و یا تایید دارو بایستی پس از معاینه حضوری و با توجه به ویژگی های جسمی و روانی هر فرد زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود ، از پرسیدن نام دارو در متن سوال اکیدا خودداری نمایید.
 6. می توانید با استفاده از گزینه محرمانه در هنگام پرسیدن سوال از دیده شدن نام کاربری خود در سایت جلوگیری کنید.